GARDEN EXPO


PODKARPACKIE TARGI OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU

12-13 WRZEŚNIA 2020

G2A ARENA


ATRAKCJE_MIKROOGRODY ATRAKCJE_PROJEKTOWANIE_OGRODOW ATRAKCJE_ZIELONE_WARSZTATY_Z_MCHU

Hammerland

Hammerland Workshop powstał w 2015 roku. Początkowo funkcjonował na zasadzie FabLabu – czyli miejsca ogólnodostępnego dla każdego, kto chciał pomajsterkować. Jednak czas pokazał, że Klienci wolą gotowy produkt od własnych tworów i nadszedł czas na zmianę modelu biznesowego. Niemniej 2 lata FabLabu zaowocowało wieloma pomysłami, które postanowiliśmy zmienić w produkty. Tak narodziła się nasza marka Hammerland Design.

W 2017 roku już pełną parą realizowaliśmy kompleksowe projekty dla 4* hotelu Bacówka Radawa & SPA oraz dewelopera Szklane Tarasy. Kolejne lata to nieustanny rozwój portfolio produktowego – od mebli ogrodowych, małej architektury aż po katamaran solarny. Udane imprezy targowe w 2018 i 2019 roku, zdobyte podczas nich nagrody i wyróżnienia tylko potwierdziły słuszność podjętych decyzji i zmotywowały do dalszego rozwoju.

Obecnie firma jest producentem mebli stalowych i aluminiowych, paneli ażurowych, designerskich podstaw do stołów, niebanalnej małej architektury oraz katamarana solarnego SUNSAILER i hopuseboatu SUNSAILER ECO HOME.

Szerokie zaplecze techniczne pozwala na realizację zarówno indywidualnych jak i seryjnych zleceń. W ramach produkcji wykonujemy we własnym zakresie cięcie stali i metali nieżelaznych, spawanie stali czarnej i nierdzewnej oraz aluminium, gięcie arkuszy blachy do 3,2m, piaskowanie, lakierowanie natryskowe i proszkowe. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.hammerland.pl